Lake - road

Proč tretry LAKE

  • klokaní kůže a tvarovatelná karbonová podešev u top modelů
  • přírodní kůže u všech modelů
  • upínací systém Boa s doživotní zárukou
  • provedení ve dvou šířkách
  • možnost vlastního designu

V našem obchodě máme skladem široký výběr treter včetně trouby pro zapečení tvarovatelných podrážek (podešví) u vybraných modelů. Tretry Lake si zvolil Assos jako svého dodavatele obuvi. V nabídce tak máme i tretry Lake pro Assos Werksmannschaft z klokaní kůže s celokarbonovou podešví, které vycházejí z modelu CX401. Naše nejprodávanější modely jsou tyto:

Silniční tretry

CX 402

Model CX 402 Představuje naprostý vrchol silniční boty z jemné klokaní kůže, celokarbonovou tvarovatelnou podešví a zapínám systémem BOA.

CX 332

Náš nejprodávanejší model kombinuje celokožený svršek boty z klokaní kůže s karbonovou podrážkou, která však neobepíná patu a je tedy velmi komfortní. Samozřejmostí je zapínaní BOA. Bota je ve standardním provedení užší jak v přední, tak zadní části. Boty se vyrábějí v provedení Wide (široké) a Extra Wide (velmi široké) pro cyklisty s atypickými chodidly.

CX 237

Tato celokožená bota nabízí vysokou míru komfortu pro cyklisty, kteří jezdí výkonnostně, ale preferují vyšší komfort. Bota je rovněž dostupná v širším provedení a třech standardních barvách (černá, bílá, hnědá).

Tretry na MTB / gravel

MX 332

Model Bota vychází konstrukčně ze silničního modelu CX332, avšak je upravena pro nasazení na horských kolech. Vrchní část je pro vyšší odolnost vyrobena z kůže Helcor a nikoliv z klokaní. Tretra se taktéž vyrábí i v širokém provedení.

MX 237

Model MX 237 Celokožený model navržený pro výkonnostní jízdy a závody. Tretra nabízí více místa v přední partii pro prsty a těsnější provedení paty.