Stavba kol na přání

Chcete kolo na míru? Není problém. Postavíme vám kolo dle vašich potřeb a přání. Po letech v profi pelotonu máme spoustu zkušeností s volbou materiálů. Poradíme s výběrem komponentů. Respektujeme vaši finanční představu, takže se dohodneme, kde lze jít do kompromisů (např. ve vybavení) a kde už to není vhodné. A předání Colnaga, to je jedna velká show a rituál, který si musíte užít.

Stavby kol Colnago na přání

Společné vyjížďky

Milujeme cyklistiku a pořádáme společné vyjížďky. Jezdíme v okolí Řevnic, Kokořínska, Kolodějí. Většinou okolo 80km v lehce zvlněném terénu. Přijeďte se s námi svézt, poklábosit a trochu potrénovat. Vítáni jsou cyklisté na silničních kolech bez ohledu na značku kola či oblečení, výkonnost i pohlaví. Program „švihů“ najdete vždy zde na webu i Facebooku.

Společně vyjížďky Colnago Praha

Zájezdy na závody

Tour de France, Colnago Cycling Festival u Lago di Garda, Granfondo LaCampionissimo s výjezdem na Mortirolo aj. Na všech těchto pro cyklistu báječných místech jste s námi už byli

Závody

Privátní test kol

Kolo musí sedět a proto zákazníkům nabízíme otestování vybraného modelu Colnaga na společné vyjížďce s Petrem Benčíkem. Nastavíme správně posez, vybereme vhodné oblečení na vyjížďku a vyrazíme na krátký „švih“. Plně si vyzkoušíte jak Vám kolo sedne. A ještě si můžete zkusit, jaké to je, držet tempo s trojnásobným mistrem ČR.

testy kol

Pojištění jízdních kol

Nabízíme Vám pojištění všech jízdních kol bez ohledu na značku kola, nebo jeho cenu. Pojistíme i kolo do stáří dvou let. Podmínky této služby naleznete v přiložených PDF dokumentech na odkazech níže.

Pojistné podmínkyPojistné podmínky Pojistné podmínkyO produktu

logo ERV

Nastavení posedu na míru

Petr Benčík vám rád přímo v našem obchodě poradí s nastavením posedu na vašem kole jakékoliv značky. Vysvětlí vám, co je příčina případných problémů a pomůže vám odstranit je. Velmi často předěláváme posedy dělané v poslední době populárně na různých měřicích stolicích avšak často amatérsky narychlo proškoleným personálem bez jakýchkoliv zkušeností se závodní nebo s cyklistikou vůbec. Od nás odjedete se správným posedem!

Žádná konfekce

My vám neprodáme jiné, podobně velké kolo jen proto, že to správně velké zrovna nemáme! U nás nečekejte supermarket typu S, M, L, XL. Disponujeme minimálně osmi velikostmi jednoho rámu, ale také třeba dvaceti dvěma. Vyberte si!

Nastavení treter

Nejdřív poradíme s výběrem správné obuvi podle vašich nároků a zatížení. Nastavení tzv. kufrů na cyklistických botách tedy tretrách je někdy velká alchymie. Lze udělat mnoho chyb, které ale mohou mít velké důsledky a vliv na posed na kole. Často lze hledat příčiny různých problémů právě v tomto nastavení, kde každý špatný milimetr znamená nevhodné centimetry jinde. Nastavíme vaše tretry!

Půjčování přepravních kufrů a tašek na kola

Chystáte se např. na Mallorcu, nebo jen potřebujete převézt čistě ve svém autě kolo? Připravili jsme pro vás půjčovnu kufrů nebo vaků pro pohodlnou, čistou a bezpečnou přepravu vašeho kola. Samozřejmě si u nás vše můžete i koupit. Převážejte své kolo bezpečně a pohodlně.