Stavba kol na přání

Postavíme vám kolo dle vašich potřeb a přání. Po letech v profi pelotonu máme spoustu zkušeností s volbou materiálů. Poradíme s výběrem komponentů. Respektujeme vaši finanční představu a domluvíme se, kde lze jít do kompromisů (např. ve vybavení) a kde už to není vhodné. A předání Colnaga, to je jedna velká show a rituál, který si musíte užít.


Zájezdy na závody

Tour de France, Colnago Cycling Festival u Lago di Garda, Granfondo LaCampionissimo s výjezdem na Mortirolo aj. Na všech těchto pro cyklistu báječných místech jste s námi už byli.

Závody

Společné vyjížďky

Milujeme cyklistiku a pořádáme společné vyjížďky. Jezdíme v okolí Řevnic, Kokořínska, Koloděj. Většinou okolo 80 km v lehce zvlněném terénu. Přijeďte se s námi svézt, poklábosit a trochu potrénovat. Vítáni jsou cyklisté na silničních kolech bez ohledu na značku kola či oblečení, výkonnost i pohlaví. Program „švihů“ najdete vždy na stránkách Colnago.

Společně vyjížďky Colnago Praha

Testování kol Colnago

Kolo musí sedět, a proto zákazníkům nabízíme otestování vybraného modelu Colnago na společné vyjížďce. Nastavíme správně posed, vybereme vhodné oblečení a vyrazíme na krátký „švih“. Plně si vyzkoušíte, jak vám kolo sedne. Více informací a registrace.

testy kol

Pojištění jízdních kol

Nabízíme Vám pojištění jízdních kol bez ohledu na značku kola, nebo jeho cenu. Spolupracujeme s ERV Evropskou pojišťovnou. Pojistíme i kolo do stáří dvou let.

Nastavení posedu na míru

Naši lidé vám přímo v našich obchodech poradí s nastavením posedu na kole jakékoliv značky. Vysvětlí vám, co je příčina případných problémů a pomohou vám je odstranit. Stává se, že upravujeme i posedy zpracované na různých měřicích stolicích, avšak často amatérsky narychlo proškoleným personálem bez jakýchkoliv zkušeností se závodní nebo s cyklistikou vůbec. Od nás odjedete se správným posedem.

Nastavení treter

Nejdřív poradíme s výběrem správné obuvi podle vašich nároků a zatížení. Nastavení tzv. kufrů na cyklistických botách tedy tretrách je někdy velká alchymie. Lze udělat mnoho chyb, které ale mohou mít velké důsledky a vliv na posed na kole. Často lze hledat příčiny různých problémů právě v tomto nastavení, kde každý špatný milimetr znamená nevhodné centimetry jinde. Nastavíme vaše tretry!

Naše stavby kol

Téměř každé kolo, které pro naše klienty stavíme, je originál. Stejně jako je jiný každý z nás, je i kolo vyjádřením našeho vkusu, požadavků, citu pro design, touhy… V našem obchodě stavíme nejen silniční kola Colnago, ale i gravel kola, triatlonové speciály, elektrokola a horská kola.

Půjčování přepravních kufrů a tašek na kola

Chystáte se např. na Mallorcu, nebo jen potřebujete převézt čistě ve svém autě kolo? Připravili jsme pro vás půjčovnu kufrů nebo vaků pro pohodlnou, čistou a bezpečnou přepravu vašeho kola. Samozřejmě si u nás vše můžete i koupit. Převážejte své kolo bezpečně a pohodlně.